Recenze--- Kočičí holka... - Thomas Brezina

27. října 2014 v 10:04 | Bubblex |  Review
Knížky mě na první pohled zaujaly svými obálkami, které se mi moc líbí a myslím, že se k nim dokonale hodí. Líbí se mi nápad, že každá obálka má jinou barvu, je jednoduchá a tajemná. :) Jen nedokážu pochopit, jak muž, jako je Thomas Brezina, dokáže napsat, tak napínavý a tajemný příběh pro dívky... :)

kočičí holka
Název: Kočičí holka
Autor: Thomas Brezina
Počet stran: 304
Rok: 2008
Věk: +13
Anotace:
Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Katie o tom, že být jiný a zvláštní někdy stojí za to! Katie žije po smrti svých rodičů s babičkou a strýčkem na malém anglickém ostrově a vede poklidný život, až do chvíle, kdy zjistí, že kromě lidských má v sobě i kočičí geny. Kdykoli se ocitne v ohrožení, zježí se jí vlasy, daleko lépe slyší a dokonce vidí ve tmě. Celý život se jí najednou převrátí naruby! Babička je obviněna z vraždy a Katie zjistí, že se smrtí jejích rodičů není vše tak, jak si až dosud myslela.

nový začátek
Název: Kočičí holka - Nový začátek
Autor: Thomas Brezina
Počet stran: 384
Rok: 2010
Věk: +13
Anotace:
Katie... ...vidí i ve tmě... ...slyší i přes zeď... ...vyskočí mnohem výš, než ostatní..., ...je totiž Kočičí holka. Nejlepší kamarádi: Ming a Laura, spojuje je odlišnost od ostatních dětí. Věk: 15 let Katie je nositelkou kočičích genů, které jí aplikovali její rodiče, biochemici. Žije na malém ostrově St. Jeremy se strýcem a babičkou, kteří se jí ujali po tragické smrti jejích rodičů před mnoha lety. Pohodu narušují neznámí nepřátelé, kteří se jí chtějí zmocnit pro její zvláštní schopnosti. V zápětí dostává zprávu, že její rodiče jsou živí a chtějí se s ní setkat... Využije svých schopností, aby ochránila svůj život? Najde Katie své rodiče?

princezna viktorie
Název: Princezna Viktorie
Autor: Thomas Brezina
Počet stran: 344
Rok: 2009
Věk: +13
Anotace:
Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu...

dotek anděla
Název: Dotek anděla
Autor: Thomas Brezina
Počet stran: 332
Rok: 2008
Věk: +13
Anotace:
Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?

Opravdu budu moc ráda, když mi napíšete váš názor na tyto knihy... :)
Pááápáá :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti můj blog?

Jo :)
Ne :p

Komentáře

1 N&Š N&Š | Web | 1. června 2018 v 9:43 | Reagovat

Skvělé knihy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.